Trusted Contacts

Ücretsiz Takip Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48 MB
  • Version 4.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Google LLC.
Trusted Contacts uygulaması iPhone cihazlardaki Arkadaş bul uygulamasına benzer Android işletim sistemli cihazlarınıza indirebileceğiniz bir uygulamadır.

Trusted Contacts güvenlik içerikli bir uygulamadır. Google bu uygulamaya  Güvenilir Kişiler adını vermiştir. Sevdiğiniz insanlarla direk ve çabucak iletişim kurabildiğiniz bir güvenlik uygulamasıdır. Ailenizden kişilerle, sevgilinizle, yakın dostlarınızla nerede olduğunu paylaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz insanlarla hızlıca konum paylaşmanıza fırsat veren ücretsiz Android uygulamasıdır. Siz ve sevdikleriniz bu uygulamayı çok seveceksiniz.

iPhone kullanıcılarının çoğunun kullanmadığı sistemle yüklü gelen uygulamalardan Arkadaş Bul?a oldukça benziyor. Uygulamaya eklenen kişilerin bulundukları yer haritadan takip edilebiliyor ve diğer uygulamalardan farkı bu takip için internet bağlantısına ihtiyacınız olmayışıdır. Telefon kapalı haldeyken bile yer sizinle paylaşabiliyor. Şarj birden bitti diyelim kişinin bulunduğu son konum karşıdakiyle yine de paylaşılır. İnternet konum ayarları ve telefonun açık olmasına bile ihtiyaç duymayan bu uygulama sizler için çok kullanışlı olacağına eminim.

Uygulamanın size sunduğu başka ayrıcalıklarda vardır. Uygulamaya güvenilir olarak eklediğiniz kişinin( aile sevgili arkadaş) nerede olduğunu harita üzerinden takip edebilirsiniz.  Uygulamayı Android cihazlarınıza indirip sizde bu ayrıcalıkların keyfine varın.

Daha Fazla Göster
Trusted Contacts indir
DİĞER SÜRÜMLER